12.12.2021 – Paprika bistro & bar

SOUTĚŽ UKONČENA.

Hummus, shakshuka, labbaneh nebo falafel… Říká vám to něco? Jedná se o parádní kuchyni blízkého východu, kterou my osobně naprosto milujeme! A pokud byste se nás zeptali, #kamvpraze na ni zajít, napadne nás hned bistro Paprika!

Papriku dnes už v Praze najdete na dvou místech (nebudeme vám teď prozrazovat kde, protože je to naše soutěžní otázka!). Můžeme vám ale prozradit, že jedna z poboček nedávno zařadila nové menu, které zahrnuje nejrůznější speciály! Třeba takovou zelenou shakshuku ze špenátu, labbaneh se salátem tabbouleh (pokud vám to nic neříká, nevadí, mrkněte se na google a nebojte se vyzkoušet!), řadu druhů falafelů (včetně třeba řepového), krůtí schwarmu a další! Co musíte rozhodně vyzkoušet při návštěvě Papriky, je jejich hummus. Říkáme to pořád a řekneme to znovu, jejich hummus je za nás ten nejlepší v celé Praze!

Chtěli byste tyhle dobroty taky vyzkoušet? Nebo jste pravidelnými návštěvníky a udělala by vám radost taková hostina zdarma ve vašem oblíbeném podniku? Zkuste své štěstí si v dnešní soutěži! Díky dnešní výhře máte totiž šanci vše jmenované vyzkoušet.

Takže o co dnes tedy soutěžíme?

POUKAZ DO PAPRIKA BISTRO & BAR V HODNOTĚ 1000KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak Papriku

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.