11.12.2022 – Aquarius

SOUTĚŽ UKONČENA.

Restaurace Aquarius – luxusní restaurace v samotném centru Prahy a zároveň partner už jedenácté vánoční soutěže. Aquarius Restaurant je jednou z těch nejšpičkovějších restaurací v Praze. Restauraci najedete jen pár kroků od Pražského hradu na Malé Straně v prostorách nádherného hotelu Alchymist Grand Hotel and Spa.

Restaurace vás nadchne nejen svou úžasnou polohou, ale i svým nádherně dekorovaným interiérem, tvořeným starožitným nábytkem, benátským štukem, italskými křišťálovými lustry Murano a originálními francouzskými tapetami Zuber. No posuďte sami, nevypadá to zde jako v pohádce?

Mimo polohy a interiéru je ale restaurace vyhlášená především pro svou kuchyni, kterou zde tvoří opravdoví kulinářští odborníci pod taktovkou šéfkuchaře Vladimíra Haberpursche. Aquarius nabízí jak českou klasiku tak originální mezinárodní kuchyni. A právě i tu máte díky dnešní soutěži šanci vyzkoušet – a to rovnou ve vánočním kabátku!

Výhra dnešní soutěže je originální vánoční oběd o několika chodech pro dvě osoby. Těšit se můžete na netradiční vánoční speciality jako je např. vánoční krémová polévka se šneky, šneci po Burgundsku, ravioli se šneky a lanýži, datlový puding a samozřejmě i vánoční cukroví s punčem či perníkovým caffe latte. Tak neváhejte a zapojte se!

Výhra dnešní soutěže:

VÁNOČNÍ OBĚD PRO DVĚ OSOBY V RESTAURACI AQUARIUS

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak restauraci Aquarius

Důležitá informace: Voucher se dá uplatnit pouze mezi 24.-26.12.2022!

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme všechny tři vítěze dnešní soutěže!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.