11.12.2021 – Sanduga

SOUTĚŽ UKONČENA.

Máte chuť na pořádnou asijskou fusion? Pak jste tady správně! Dnešní soutěž totiž probíhá v spolupráci s výběrovou asijskou restaurací Sanduga, kterou najdete v srdci pražského Karlína.

Sanduga je jednou z našich nejoblíbenějších luxusních restaurací v Praze. Nejen že tu nabízí naprosto VÝBORNOU asijskou kuchyni, ale excelují i v obsluze a nádherném interiéru v asijském stylu. Podávané pokrmy jsou velmi originální a dost možná vás místní kombinace překvapí. Věřte nám ale, že v Sanduze moc dobře vědí, jak co nejlépe nakombinovat nejrůznější chutě a poskytnout vám tak zcela nevšední gastronomický zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

No a věřte nám, že dnešní výhra vám zážitek ze Sandugy ještě vylepší! Soutěžíme totiž o unikátní 6-chodové menu doplněné osvěžujícím welcome drinkem. Menu jsme pro vás samozřejmě samy otestovaly a musíme uznat, že se opravdu máte na co těšit! Tak na nic nečekejte, vyplňte krátký soutěžní formulář, nezapomeňte sledovat Sandugu i nás na instagramu a pak už jen v 20:00 bedlivě sledujte instastories na @kamvpraze!

No a o co dnes tedy soutěžíme?

POUKAZ NA 6-CHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU + WELCOME DRINK Z RESTAURACE SANDUGA

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak restauraci Sanduga

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.