11.12.2019 – Venue

Soutěž ukončena.

Venue je velmi příjemné bistro přímo v centru Prahy v Havelské. Nabízí zde skvělou kávu a výborné zákusky, ale i týdenní a víkendové speciály. Vyhlášené jsou však především místní brunche, které jsou nejen vynikající, ale také velmi netradiční! Vyzkoušet zde můžete například Chicken & Waffles, hash ze sladkých brambor, snídaňový burger, power bowl či klasické poctivé lívance nebo vajíčka na nejrůznější způsoby.

Venue je však také ideálním místem na večerní posezení, skleničku dobrého vína či prosecca a drobná občerstvení ve formě sýrového prkénka či quiche k tomu. Mimo to se můžete spolehnout, že ve Venue vždy potkáte příjemnou obsluhu, která vám vše vysvětlí a budete se tam zkrátka cítit jako doma. V neposlední řadě se zde dají uspořádat oslavy či vánoční večírky – takže pokud ještě rychle nějaký plánujete – zkuste Venue!

No a o co dnes soutěžíme? Tentokrát o poukaz do Venue v hodnotě 500 Kč a láhev vína dle vašeho výběru k tomu! A jaké jsou soutěžní podmínky?

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak bistro Venue

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme palce a děkujeme vám za účast!

* Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s