10.12.2021 – Café Louvre

SOUTĚŽ UKONČENA.

Dnešní vánoční soutěž je v britském stylu! Znáte tradiční čaj o páté? A věděli jste, že si tenhle odpolední obřad můžete vyzkoušet v historické kavárně Café Louvre na Národní?

Původ čajového obřadu sahá až do první poloviny 19. století, kdy britská vévodkyně Anna zasedala k odpolednímu čaji. Protože do večeře bylo ještě daleko a od snídaně stejně tak, vždy pro sebe a své přátele nechávala podávat i drobné občerstvení. Z odpoledních čajových dýchánků se postupně vytvořila typicky britská tradice, kterou zná celý svět. Krásný porcelánový servis, černý čaj, cukr, mléko a něco menšího na zub.

A tak se britský zvyk dostal až do pražské kavárny Louvre. Na Čaj o páté můžete do kavárny zajít každý den mezi 16 a 18 hodinou. A co vlastně dostanete? Kromě konvice výběrového černého čaje, cukru a mléka, se můžete těšit na několik sladkých i slaných dobrot. Světlé a tmavé sendviče s uzeným lososem a s okurkou, makronky, mini tartaletky a nechybí anglické čajové bochánky s marmeládou a smetanovým krémem.

Láká vás tradiční britský zážitek v historické pražské kavárně?

Zapojte se do soutěže a vyhrajte Čaj o páté a další výhry! Café Louvre totiž do soutěže poskytlo celkem tři výhry – štěstí se tedy večer usměje na tři z vás.

O co dnes tedy soutěžíme?

1. POUKAZ NA ČAJ O PÁTÉ A HRNEK CAFE LOUVRE
2. POUKAZ NA ČAJ O PÁTÉ A BLOK NA ZÁPISKY CAFE LOUVRE
3. POUKAZ NA 200KČ A MENŠÍ ZÁPISNÍK CAFE LOUVRE

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak Cafe Louvre

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.