1.12.2019 – Wolt

SOUTĚŽ UKONČENA.

Vánoční soutěž jsme se rozhodly odstartovat se soutěží ve spolupráci s naší oblíbenou aplikací Wolt. Slyšíte o Woltu poprvé? Jedná se o food delivery appku, díky které si můžete objednat jídla z nejrůznějších pražských podniků a vyzkoušet tak spoustu nových míst! S Woltem už nemusíte řešit, co budete vařit k večeři, když po přidejte utahaní po celém dni domů nebo to, že si nestíháte zajít na oběd v práci. My Wolt velmi často využíváme ve škole, kdy mezi přednáškami nemáme prakticky žádnou pauzu na to, abychom si někam zašly na oběd. No a co teprv v létě? Kdo z nás nemá rád pikniky? Na to je Wolt přímo ideální.

Ve Woltu si něco najde opravdu každý. Aplikace nabízí jídla z nejrůznějších světových kuchyní, vegetariánské i veganské možnosti a dokonce i spoustu nápojů. Zaujala vás tato aplikace a chtěli byste ji vyzkoušet? Nebo naopak patříte mezi milovníky Woltu a využili byste nějaké extra kredity? Zapojte se do naší soutěže!

A co tedy soutěžíme? O 3000 kreditů v aplikaci Wolt zdarma – 1000 pro vás a 2×1000 kreditů pro 2 kamarády, které označíte v komentáři na Instagramu!

Pravidla soutěže

Soutěžíme na našem instagramu Kamvpraze – všechna pravidla najdete u posledního příspěvku!

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze! Sledujte tedy naše Instastories – třeba se dnes štěstí usměje právě na vás!

Držíme palce a děkujeme vám za účast!